جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خوزستان(آزمایشی)

city
   
 
  • افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک استان

   افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک استان

   افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک استان

   با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان سهمیه اختصاصی لاستیک استان از 3.8 درصد به 7 درصد افزایش یافت .

   با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان سهمیه اختصاصی لاستیک استان از 3.8 درصد به 7 درصد افزایش یافت .
   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان : دکتر نظری در جلسه تنظیم بازار استان با اعلام این خبر گفت : با افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک استان امیدواریم این افزایش سهمیه موجب رضایتمندی کامیون داران و دیگر صاحبان وسایل سنگین باری و مسافری استان باشد .
   دکتر نظری اظهار کرد : مقرر گردید 15 درصد لاستیک وارده به استان جهت کامیون های داخلی ، شهری و ارگانهای در اختیار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی اختصاص یافته و توزیع گردد .
   وی با بیان اینکه 60 درصد از سهمیه اختصاصی لاستیک های وارده به استان از نوع لاستیک های سیمی است افزود : یکی از مشکلات و اعتراضات کامیونداران به کم بودن سهمیه لاستیک های سیمی نسبت به نوع دیگر لاستیک ها بود که ما این مشکل را به صورت رسمی به وزارتخانه اعلام کردیم و درخواست کردیم با توجه به شرایط خاص آب و هوایی استان میزان سهمیه لاستیک های سیمی افزایش یابد که به حمداله با افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک استان از 3.8 درصد به 7 درصد به تبع سهمیه لاستیک های سیمی هم افزایش خواهد یافت .
   دکتر نظری عنوان کرد : در مجموع تا کنون حدود 2 هزار و 152 حلقه لاستیک در استان توزیع گردیده است .
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان در ادامه این جلسه همکاری و تعامل فرمانداران شهرستانها را در خصوص تامین خودرو و نیروی مورد نیاز بازرسی و نظارت ادارات صنعت معدن و تجارت شهرستانها خواستار شد.
   گفتنی است: در این جلسه آنالیز قیمت گذاری انواع نان در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,920,604
تعداد بازدید امروز : 849
آخرین به روزرسانی : 20:17  1397/12/28